Wirtualny spacer – VR content


Wpis w rejestrze zabytków, czy notka zamieszczona na stronach przewodnika nie gwarantują sukcesu na wymagającym rynku usług turystycznych. Jak zatem przyciągnąć zwiedzających? Specjaliści od marketingu miejsc mogą dziś liczyć na wsparcie nowoczesnych technologii multimedialnych. Atuty produktów turystycznych najlepiej zaprezentować podczas wirtualnego spaceru.

W I3D Network korzystamy z technologii Head Mounted Display (HMD) np. Samsung Gear VR czy Oculus. Tworzone przez nas, trójwymiarowe obrazy, wyróżniają się dużym stopniem szczegółowości. Dzięki temu kreujemy wirtualną rzeczywistość, będącą dokładnym odbiciem realnego świata. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają zaprezentować obiekty architektoniczne oraz dowolną infrastrukturę. Zaletą jest także intuicyjny sposób nawigacji, która odbywa się poprzez interaktywne menu, wyświetlające się w widoku głównym.

Korzyści

System HMD i rozwiązania typu Oculus gwarantują kompaktowość i mobilność urządzenia, na którym prezentowana jest interaktywna aplikacja. Wrażenia, jakich doświadczają użytkownicy, porównywalne są z tymi, wywoływanymi przez inne technologie immersyjne.

Realistycznie odwzorowaną przestrzeń, z łatwością można uzupełnić o narrację tekstową. Atrakcyjne efekty wizualne, połączone z cennymi informacjami, stanowią doskonałe narzędzie promocji, dzięki któremu łatwiej zbudować przewagę nad konkurencją.