Kioski Interaktywne


W gąszczu marek, produktów i usług, konsument czuje się zagubiony i przytłoczony. Z pomocą przychodzą INFOKIOSKI – w prosty i przystępny sposób dostarczają informacje klientom centrów handlowych i zachęcają do wejścia w interakcję z marką. Co wyróżnia te produkowane przez i3D Network? Stabilność, jakość działania i user experience, które sprawiają, że chce się klikać.

Plan galerii w 3D wraz z wyszukiwarką

Multimedialne przedstawienie mapy galerii, na której konsument może lokalizować sklepu po: po nazwie, kategorii i słowach kluczowych.

Wytyczanie najkrótszej trasy

System w łatwy i intuicyjny sposób wskaże najkrótszą drogę do wybranego sklepu – także w opcji dla osób niepełnosprawnych.

Piktogramy

Dotarcie do miejsc użyteczności publicznej – takich jak toalety, windy, schody czy bankomaty – staje się dużo łatwiejsze dzięki atrakcyjnym ikonom i grafikom zgodnym z identyfikacją wizualną centrum handlowego. Wystarczy uruchomić interfejs aplikacji.

Informacje o sklepach

Każdy ze sklepów dostępnych w centrum handlowym jest przedstawiony w postaci krótkiego opisu, galerii zdjęć oraz tabelki zawierającej aktualną ofertę. Użytkownik może wyznaczyć do niego trasę w opcji dla pieszego oraz osoby niepełnosprawnej.

Wyświetlanie ofert promocyjnych najemców

W przypadku promocji czy wyprzedaży najemca ma możliwość zakomunikować o nich konsumentom umieszczając w systemie informację na ten temat. Ma ona charakter fotografii z opisem. Wystarczy zalogować się do swojego konta, wgrać stosowną informację i poprosić zarządcę centrum o akceptację. Komunikat zawsze można więc zweryfikować przed jego ostatecznym uruchomieniem.

Wyświetlanie pełnoekranowych reklam

Jeśli kiosk nie jest w danej chwili używany możemy wyświetlić na interfejsie reklamę postaci grafiki lub filmu.

Personalizowane kampanie reklamowe

W opcji dodatkowej dostępna jest funkcja pozwalająca na tworzenie kampanii reklamowych precyzyjnie trafiających do określonej kategorii wiekowej czy płci klientów centrum. Dzięki temu komunikat trafia dokładnie do tego, kogo powinien.

Wyświetlanie informacji o wydarzeniach w centrum

O dodatkowych informacjach i wydarzeniach konsumenci mogą dowiedzieć się ze specjalnego paska – infobara, umieszczonego na interfejsie infokiosku

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej

Dzisiejsze centra handlowe często lokalizowane są poza centrum miast. Kierunki i godziny odjazdów komunikacji miejskiej z najbliższych przystanków ułatwią konsumentom rozwiązanie tego problemu.

Wyszukiwanie po słowach

Obuwie? Odzież? A może elektronika? Dzięki wprowadzeniu naszego autorskiego systemu Flooid, użytkownik może wyszukiwać nie tylko nazwy sklepów, ale również słowa „tagi” określone przez najemców i ułatwiające dotarcie do wybranego sklepu. Po wpisaniu zapytania na dotykowej klawiaturze system zaznacza na mapie interesujący konsumenta sklep.

Repertuar kina

W przypadku udostępnienia zarządcy centrum automatycznego pobierania danych, możemy umieścić na interfejsie repertuar kin.

Wersje językowe

Każdy kiosk może być dostępny w kilku wersjach językowych – to od zarządcy centrum zależy, jakie języki zostaną wgrane do aplikacji.

Możliwe rozszerzenie:

możliwe połączenie z: Flooid, VRLP

03_mapa_centrum_handlowego_i3d_network_kioski_interaktywne_flooid