Witryny Interaktywne


Jak wyróżnić się spośród wielu podobnych sklepów lub punktów usługowych? Duża konkurencja skłania do tego, by sięgać po niekonwencjonalne środki, najlepiej oparte na zaawansowanej technologii. Do innowacyjnych narzędzi, skutecznie wspierających tradycyjny handel, należą interaktywne witryny.

Klasyczne ekspozycje mogą już wkrótce przejść do lamusa. Wszystko za sprawą nowoczesnych ekranów, umożliwiających wyświetlanie angażujacych treści – skutecznie przyciągających uwagę i dobrze dopasowanych do potrzeb odbiorców. Oferowane przez nas interaktywne witryny są idealnym przykładem urządzeń Digital Out Of Home (DOOH).

01_i3d_network_witryny_interaktywne

Korzyści

Dzięki interaktywnym filmom, ciekawym efektom wizualnym, czy wykorzystaniu elemantów gamingu, marki z dużą łatwością wchodzą w interakcje z klientami i to już w momencie pierwszego kontaktu. Multimedialne witryny zachęcają do odwiedzenia sklepu, ale też są znakomitym nośnikiem informacji o produktach i usługach. Dodatkowym atutem jest możliwość użycia w kampanii fotokodów. Ułatwiają one przeniesienie komunikacji do świata technologii mobilnych, dzięki czemu pozwlają znacznie poszerzyć zasięg akcji. To rozwiązanie bardzo praktyczne i gwarantujace naszym klientom wygodę. Instalacja interaktywnej witryny pozwala zaoszczędzić czas, potrzebny wcześniej na aranżacje tradycyjnej wystawy.

Charakterystyka i funkcjonalności

Do zarządzania witryną interaktywną służy nasz autorski system Flooid (CMS), który umożliwia sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca na Ziemi. Jedynym warunkiem jest dostęp do sieci.

02_i3d_network_witryny_interaktywne